Laupäeval, 3. novembril osalesid meie kooli robootikud Vinni-Pajusti Gümnaasiumis toimunud
robootikavõistlusel Vinni V Espitsjoon 2018.

Üheteistkümne meeskonna konkurentsis saavutas meeskond "Simuna robootikud"
koosseisus Karl Sokk, Andry Pent, Kert Karm  I koha
ja "Simuna noored robootikud" Martti Keinanen, Joosep Viiksaar, Rico-Rander Mälton III koha.

Robootikud nov18

Vaheajal vurasid koolimajas robotid, sest 23.-24. oktoobrini toimus 3.-9. klasside robootikaringi laager. Robootikalaagri eesmärk oli õppida tundma EV3 robotit ja valmistuda FIRST LEGO League võistluseks. Laagri tegevusi juhendas Velle Taraste ning laagri korraldasid õpetajad Liis Danilas ja Liivika Harjo. Süüa valmistasid Simuna kooli kokatädid. Õhtune kartulisalat valmis laagriliste ühise töö tulemusena. Aitäh kõigile, kes osalesid ja laagri korraldamisele kaasa aitasid!

Pildid

3.-9. klasside robootikaring startis 05. oktoobril orbiidile.

2018/2019 hooajal koguneme reedeti 7. ja 8. tunni ajal robootikaklassis.

05 10 2018

Hetki robootikaringist:

43567

Reedeses robootikaringis tehti Simuna kooli ajalugu - õpilased panid kokku ja liikuma kooli esimesed robotid.
Aitäh kõigile huvilistele õpilastele, õpetaja Vellele ja kohaletulnud vanematele!
Järgmine kohtumine juba reedel ja siis jätkame tööd Lego Education WeDo 2.0 robootikakomplektiga.

Nutilabor

robootika avatud tund

Robootikaring algklasside õpilastele töötab koolis 2017. aasta märtsist ning ringi juhendab õpetaja Velle Taraste Tamsalu gümnaasiumist.
2017-18 õa toimub robootikaring reedeti kell 14.00-15.00

Robootikaring on ühinenud NutiLaborite projektiga.

NutiLaborite eesmärk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning tõsta infotehnoloogiat õppima asuvate noorte arvu.

2012. aastal algatatud NutiLaborite projekti eesmärgiks on arendada noorte infotehnoloogia-alast huvitegevust Eestis.

Projekti veab Vaata Maailma SA ja suursponsorid on Telia Eesti, Microsofti, Swedbank, SEB. NutiLabori projekti tutvustuse ja teised toetajad leiate NutiLabori kodulehelt (www.nutilabor.ee).

2018/19 õa teine trimester: 26.11-10.03

Viimati uuendatud lehekülge: 11-12-2018 04:43.