Hetki robootikaringist:

Reedeses robootikaringis
 tehti Simuna kooli ajalugu - ?pilased panid kokku ja liikuma kooli esimesed robotid.

Ait?h k?igile huvilistele ?pilastele, ?petaja Vellele ja kohaletulnud vanematele!
J?rgmine kohtumine juba reedel ja siis j?tkame t??d Lego Education WeDo 2.0 robootikakomplektiga.

Nutilabor

robootika avatud tund

Robootikaring algklasside ?pilastele t??tab koolis 2017. aasta m?rtsist ning ringi juhendab ?petaja Velle Taraste Tamsalu g?mnaasiumist.
2017-18 ?a toimub robootikaring reedeti kell 14.00-15.00

Robootikaring on ?hinenud NutiLaborite projektiga.

NutiLaborite eesm?rk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning t?sta infotehnoloogiat ?ppima asuvate noorte arvu.

2012. aastal algatatud NutiLaborite projekti eesm?rgiks on arendada noorte infotehnoloogia-alast huvitegevust Eestis.

Projekti veab Vaata Maailma SA ja suursponsorid on Telia Eesti, Microsofti, Swedbank, SEB. NutiLabori projekti tutvustuse ja teised toetajad leiate NutiLabori kodulehelt (www.nutilabor.ee).

2017/18 ?a teine trimester: 2.12-1.03

Viimati uuendatud lehek?lge: 20-01-2018 18:05.
Meil on lehel 27 külalist online