7. aprillil toimus Väike- Maarja Seltsimajas laste lauluvõistlus " Popp Tipp - Popp Täpp".

Aliise Kull võitis 5-7 a lauljate seas 1. koha, teda tunnustati  ka publikulemmiku- ja Popp Tipp tiitliga.

Andry Pent võitis 11-13 a lauljate arvestuses 3. koha

Anne-Mary Ahlberg kuni 4. aastaste lauljate hulgas 1. koha.

28. märtsil toimus Väike-Maarjas juttude pajatamise võistlus. Meie koolist osalesid
Janette Mattisen, Kaarel Gustav Põldmaa ja Henry Hiire.
Poisid pälvisid särtsaka ja vaimuka esinemise eest eriauhinna. Tublid lapsed! Juhendaja õp Siiri Kanarbik

juttude pajatamine

16. märtsil toimudud maakondlikul inglise keele olümpiaadil 6.- 8. klassile esinesid tublilt meie kooli õpilased:

Henry Hiire
Helari Vill
Kaidi Ohno
Karel Nõmmiste
Kustav Kundla
Rasmus Kaasik
Tanel Tamm
Andro Turu.

Juhendaja õp Tiina Larionov

Emakeelepäeval kirjutasid meie kooli õpilased etteütlust. Igal klassil oli erinev õpetliku sisuga tekst.
Tublimad kirjutajad:

1. klass- Martha Kristiine Rüntü
2. klass- Joosep Viiksaar
3. klass- Anni Maria Tarkus
4. klass- Kaidi Kraav
5. klass- Andero Siim
6. klass- Renita Priks
7. klass- Karel Nõmmiste
8. klass- Andra Rajaste
9. klass- Maris Nõmmiste (veatu töö!)

etteütlused

Väike-Maarja valla 1.-4. klassi õpilaste luuletuste võistulugemise konkursil saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Martha Kristiine Rüntü II koht
Joosep Viiksaar II koht
Anni Maria Tarkus III koht
Kaidi Kraav III koht

9. märtsil toimus Sõmeru Põhikoolis Virumaa laste luulevõistluse "Mis on Eesti? Kes on Eesti?" lõpetamine.
Eriauhinna vääriliseks tunnistati 6. klassi õpilane Henry Hiire. Juhendaja õp Siiri Kanarbik.

Henryhiire

10. veebruaril toimunud ajaloo-olümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas

Karel Nõmmiste 8. koha.

Juhendaja õp Kristina Varik-Kilm.

3. veebruaril toimunud bioloogiaolümpiaadil saavutasid

Jonete Visnapuu 8. koha

Henry Hiire 8. koha

Mia Lota Maasik 10. koha

Renita Priks 17. koha.

Juhendaja õp Elle Alber

9. detsembril toimunud geograafiaolümpiaadil saavutas

Jonete Visnapuu 7. koha.

Juhendaja õp Elle Alber

Meie kooli võistkond koosseisus: Henry Hiire, Mia Lota Maasik, Jonete Visnapuu ja Andres Popov osalesid Muuga mõisas Simuna kihelkonna koolide mälumängul, kus saavutasid 3.- 4.koha. Küsimused puudutasid Eesti ajalugu, kultuuri, sporti jne.
Aitäh võistlejatele!

Mälumäng Muugas

Gerdda Kägu saavutas täna 4.-6. klassi arvestuses Lääne-Virumaa koolinoorte kunstikonkursil "Kodu on nii imeline tavaline paik" I-II koha. Juhendaja õp Elle Alber

gerdda

9. novembril osales Virumaa noorte kodu-uurimiskonverentsil Joel Henry Visnapuu . Joel tegi ettekande oma tööst "Ise tehtud, hästi tehtud" ning andis ülevaate ka oma õe Jonete Visnapuu tööst "Kodumaja jutustab" (Jonete töö oli samuti konkursile eistatud). Kiitus tublidele kodu-uurijatele!
Aitäh Joeli ja Jonete emale Riinale abi ja toetuse eest!

Foto: Kodu-uurimistööde konkurss

joel

15. septembril 2017 toimus Lasila mõisakoolis vabariiklik Väikeste kodu - uurijate konverents-tänuüritus.

Meie koolist osalesid:

Kristi Lainemaa
Jan Kevin Kokkar
Joel Henry Visnapuu
Andry Pent
Nad  osalesid konkursil tööga "Ise tehtud, hästi tehtud"

Andry tegi konverentsil oma tööst ka ettekande.
Joeli töö hinnati 5.-6. klassi arvestuses võidutöö vääriliseks.

Väikesed kodu- uurijad osalesid töötubades, mõisat tutvustaval ekskursioonil ning said  tänatud suure töö eest.
Tänan südamest kõiki abilisi, kes lapsi tööde kirjutamisel innustasid ning kannatlikult materjali kogumisel aitasid!

Uute ja avastamisrõõmu pakkuvate kodu- uurimisteni!

õp Siiri

Koduurijad 2017

2017/18 õa kolmas trimester: 2.03- 4.06

Viimati uuendatud lehekülge: 21-04-2018 18:04.
Meil on lehel 76 külalist online