Meie KEATI võistkond koosseisus: Kaarel Gustav Põldmaa, Andry Pent, Karl Sokk, Joel Henry Visnapuu, Henry Hiire, Ron Aaron Tikka, Katre Linnas, Kristi Lainemaa, Kaidi Ohno ja Renira Priks 
tõid koju väga tubli II koha. Lisaks parima ohutusfilmi loojad ("preili ÄP" ja parimad tulekustutajad.

keat19

 



23. aprillil toimus Tapa Gümnaasiumis üleriigiline laste etluskonkurss "Ellen Niiduga Midrimaal". 
Nooremas vanuserühmas esindasid Lääne-Viru maakonda meie kooli õpilased Aliise Kull ja Joosep Viiksaar

 

 

Joosep pälvis 1.-3. klasside arvestuses II koha. 

 

Palju õnne tublidele etlejatele ja aitäh juhendajad, Ly Niinelaid ja Liivika Harjo! 


Midrimaa19väike


 



4. aprillil Kadrinas toimunud Lääne-Virumaa 3. klasside õpioskuste olümpiaadil
saavutasid Mattias Ojasaar ja Joosep Viiksaar7. koha. 

 

 


 


3. aprillil Rakvere Eragümnaasiumis toimunud maakondlikul 3.-5. klasside õpilaste inglise keele etluskonkursil 
saavutas meie kooli õpilane Joosep Viiksaar 3. klasside arvestuses III koha. Tublilt etles ka Mattias Ojasaar

 

 Joosep04.19

 


 


28. märtsil toimus Tapa Gümnaasiumis etluskonkursi Ellen Niiduga Midrimaal Lääne-Virumaa piirkonnavoor. 
Simuna Kooli esindasid Aliise Kull, Liselle Kokkar ja Joosep Viiksaar 

1.-3. klassi arvestuses tuli meie kooli lausa kaksikvõit - Joosep Viiksaar saavutas 1. koha ja Aliise Kull 2. koha.  

Aitäh tublidele lugejatele ning neid juhendanud õpetajatele Ly Niinelaid ja Liivika Harjo! 

Midrimaa

Foto: Kätrin Liiv
 

 


 


21. märtsil toimus Haljalas 21. Virumaa laste luulevõistluse "Sportides tuleb pikkus, laiseldes laius"  lõpuüritus. 
Meie kooli õpilane Adrian Parko pälvis oma luuletusega "Oi mis unenägu" 8.-9. klasside õpilaste arvestuses võitja tiitli.
 

Fotol noor luuletaja päeva üllatuskülalise Ott Kiivikasega.
 

Adrian

 



 

20. märtsil Väike-Maarja Muuseumis toimunud muinasjuttude pajatamise võistlusel saavutasid:

Karel Nõmmiste II koht
Andro Turu III koht

Kaidi Ohno eripreemia ilmekuse eest.  

muinasjuttude pajatamine20.03.19 
 
 


14. märtsil toimus Rakke Koolis Väike-Maarja valla 1.-4. klasside õpilaste luuletuste lugemise konkurss.
Meie kooli esindasid Mariliis PärnAliise KullJoosep Viiksaar ja Sandra Rubizov

Igas vanuseastmes märgiti ära kõige parem luuletuse esitaja. 
Meie parim oli Joosep Viiksaar.



Veebruaris toimunud bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorul saavutas Jonete Visnapuu 5. koha, Mia Lota Maasik 7. koha,
Henry Hiire 10. koha, Raneli Orman 11. koha, Rainer Sokk 12. koha ja Gerdda Kägu 13. koha. 

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorul sai Henry Hiire 10. koha, Jonete Visnapuu ja Joonas Palmisto 12. koha.

  

 

2. veebruaril võistles Simuna kooli robootikute meeskond FIRST LEGO League Pandivere eelvoorus. Edukat võistlust kroonis edasipääs FIRST LEGO League finaali, mis toimub 9.-10. märtsini AHHAA Teaduskeskuses. 

 
Võidukasse meeskonda kuulusid Kert Karm, Merili Pärn, Caroliina Mattisen, Joosep Viiksaar, Mattias Ojasaar, Martti Keinanen, Carl Randmets, Renita Priks, Karl  Sokk, Andry Pent

Robootikuid juhendasid Liis Danilas ja Liivika Harjo. 
Suureks abiks robootikute ettevalmistamisel olid Tauno Ojasaar, Tanel Loorits ja Velle Taraste.  

Vaata err.ee 

Aitäh kõigile abilistele ja palju õnne tublidele robootikutele! 


Robootika 2.02.19 V

 


 

22. detsembril toimus Rakveres II maakondlik õpilasfirmade laat. Meie koolist osales kolm firmat:

Krõll koosseisus: Jonete ja Joel Henry Visnapuu, Andry Pent, Kaarel Gustav Põldmaa;
Aiess: Anni Maria Tarkus, Iti Lota Maasik, Sandra Rubizov, Elis Vaarik, Siret Kaasik;
Cake pops: Kristi Lainemaa, Katre Linnas, Renita Priks, Kaidi Ohno.

Parima müüja tiitli pälvis ÕF Krõll, atraktiivseimad müüjad olid firmast Aiess.
Aitäh kõikidele toetajatele ja abilistele!

999


 



21. detsembril toimus Rakke Koolis konverents "F.R. Faehlmann 220", kus osalesid ka meie kooli õpilased. Eelnevalt oli Rakke Kool ja Rakke Valla Hariduse Selts välja kuulutanud Väike-Maarja valla koolide õpilaste muistendite kirjutamise võistluse.
Meie kooli õpilaste tulemused klasside arvestuses:

 

I koht Adrian Parko (9. klass)
II koht Jonete Visnapuu (9. klass)
II koht Mia Lota Maasik (8. klass)
II koht Renita Priks (7. klass)
III koht Andero Siim (6. klass)
III koht Joel Henry Visnapuu (7. klass)
III- IV koht Joonas Palmisto (8. klass)


Siiri üritus18 



Meie kooli tunnustati tiitliga: HEA KOOLI TEERAJAJA.

Tunnustus koostöise koolipere arendamise, mitmekesiste tunniväliste tegevuste
ja õppijate kaasamise eest koolikeskkonna loomisel.

hea kooli teerajaja - foto


Laupäeval, 3. novembril osalesid meie kooli robootikud Vinni-Pajusti Gümnaasiumis toimunud 
robootikavõistlusel Vinni V Espitsjoon 2018. 
Üheteistkümne meeskonna konkurentsis saavutas meeskond "Simuna robootikud" 
koosseisus Karl Sokk, Andry Pent, Kert Karm  I koha 
ja "Simuna noored robootikud" Martti Keinanen, Joosep Viiksaar, Rico-Rander Mälton III koha. 

 

Robootikud nov18

 


 

Joel Henry Visnapuu osales Virumaa õpilaste kodu-uurimistööde konkursil "Oma juuri otsides" tööga
"Minu pere sada aastat".  
11.oktoobril esines Joel Haljalas toimunud kodu-uurijate konverentsil ettekandega. 
Aitäh Joelile suurepärase  töö eest ning  ema Riinale toetuse  ja abi eest! 
Joeli juhendas õp Siiri.


Joel11.09.18

 

2019/20 õa esimene trimester: 01.09-03.12

Viimati uuendatud lehekülge: 16-09-2019 10:08.