PostHeaderIcon Õpetajad 2017/18

1 Eda Veskilt Väikeklassi õpetaja, 2. kl matemaatika See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
2 Riina Tülli raamatukoguhoidja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
3 Elle Alber 8. klassi juhataja, geograafia, bioloogia, kunstiõpetus, loodusõpetus, inimeseõpetus, pikapõevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
4 Anna-Liisa Sammel 7. klassi juhataja, kehaline kasvatus See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
5 Olga Haiba vene keel See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
6 Liivika Harjo 2. klassi juhataja, väikeklassi inglise keel, pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
7 Kristina Varik Kilm ühiskonnaõpetuse- ja ajalooõpetaja, karjääriõpe See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
8 Tiia Lepp 1. ja 4. klassi juhataja, 4. kl matemaatika, tööõpetuse, kodundus ja käsitöö, huvijuht See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
9 Merike Toming 6. klassi juhataja, matemaatika- ja füüsikaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
10 Triinu Pohlak 3. klassi juhataja, arvutiõpetus, 4. kl loodusõpetus, 4. kl kunstiõpetus, pikapäevarühma õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
11 Tiina Larionov 5. klassi juhataja, inglise keele õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
12 Aili Alatsei keemiaõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
13 Kaia Klaan muusikaõpetus See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
14 Siiri Kanarbik 9. klassi juhataja, eesti keele ja kirjanduseõpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
15 Argo Veskilt tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetaja See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.
16 Aire Kundla logopeed See e-maili aadress on kaitstud spämmirobotide vastu, selle vaatamiseks peab olema JavaScript lubatud.

2017/18 õa kolmas trimester: 2.03- 4.06

Viimati uuendatud lehekülge: 21-04-2018 18:04.
Meil on lehel 120 külalist online