Tunniplaan 2021/22 II poolaasta

2021/2022 1. KLASS 2. KLASS 3. KLASS 4. KLASS 5. KLASS 6. KLASS 7. KLASS 8. KLASS 9. KLASS
ESMASPÄEV 8.00-8.45 KEHALINE  MUUSIKA MATEM EESTI KEEL ARVUTI LOODUSÕP INGLISE KEEL INIMESEÕP MATEM
8.55-9.40 EESTI KEEL EESTI KEEL EESTI KEEL MUUSIKA MATEM INGLISE KEEL LOODUSÕP T TÖÖ/P KEH  T TÖÖ/P KEH 
9.50-10.35 MUUSIKA MATEM INGLISE KEEL MATEM INIMESEÕP T KEH/P KEH  T KEH/P KEH  MATEM VENE KEEL
10.55-11.40 MATEM KÄELINE KÄELINE KEHALINE  AJALUGU MATEM BIOLOOGIA MUUSIKA INGLISE KEEL
PP õp SILJA 12.00-12.45 KEHALINE  KÄELINE KEHALINE  INGLISE KEEL VENE KEEL ARVUTI GEOGRAAFIA FÜÜSIKA
PP õp LY 12.55-13.40 JALGPALL JALGPALL JALGPALL INGLISE KEEL KEHALINE  ARVUTI MATEM VENE KEEL KUNST
PP õp TRIINU 13.50-14.35 KEHALINE  INGLISE KEEL AJALUGU
14.45-15.30
TEISIPÄEV 8.00-8.45 KEHALINE  EESTI KEEL MATEM INGLISE KEEL AJALUGU MATEM KIRJANDUS AJALUGU BIOLOOGIA
8.55-9.40 KEHALINE EESTI KEEL EESTI KEEL LOODUSÕP KUNSTIÕP VENE KEEL MATEM INGLISE KEEL KIRJANDUS
9.50-10.35 EESTI KEEL MATEM INGLISE KEEL MATEM MATEM T TÖÖ/P KEH  T TÖÖ/P KEH KIRJANDUS VENE KEEL
10.55-11.40 MATEM UJUMINE LOODUSÕP KEHALINE  T TÖÖ/P KEH  INGLISE KEEL KUNST MATEM EESTI KEEL
PPõp LIIVIKA 12.00-12.45 UJUMINE KEHALINE  ARVUTI KIRJANDUS MATEM INGLISE KEEL VENE KEEL GEOGRAAFIA
PP õp TRIINU 12.55-13.40 UJUMINE KEHALINE  AJALUGU EESTI KEEL BIOLOOGIA AJALUGU
PP õp TIINA 13.50-14.35 TEADUSRING TEADUSRING TEADUSRING KIRJANDUS VENE KEEL T KEH/P KEH T KEH/P KEH 
14.45-15.30 DISCGOLF DISCGOLF DISCGOLF DISCOLF DISCOLF
KOLMAPÄEV 8.00-8.45 MUUSIKA KEHALINE  LOODUSÕP LOODUSÕP LOODUSÕP T TÖÖ/P TÖÖ T TÖÖ/P TÖÖ EESTI KEEL MATEM
8.55-9.40 EESTI KEEL MUUSIKA MATEM EESTI KEEL EESTI KEEL T KEH/P TÖÖ T KEH/P TÖÖ KEEMIA MATEM
9.50-10.35 MATEM EESTI KEEL KEHALINE  T TÖÖ/P TÖÖ MUUSIKA LOODUSÕP EESTI KEEL FÜÜSIKA KEEMIA
10.55-11.40 KÄELINE MATEM MUUSIKA MATEM EESTI KEEL MATEM LOODUSÕP T KEH/P TÖÖ T KEH/P TÖÖ
PP õp TRIINU 12.00-12.45 LOODUSÕP EESTI KEEL P TÖÖ T KEH/P TÖÖ EESTI KEEL MATEM T TÖÖ/P TÖÖ KEEMIA
PP õp TRIINU 12.55-13.40 ROBOOTIKA ROBOOTIKA T TÖÖ/P TÖÖ INIMESEÕP KODULUGU KEEMIA FÜÜSIKA
PP õp LY 13.50-14.35 EESTI KEEL
14.45-15.30
NELJAPÄEV 8.00-8.45 EESTI KEEL EESTI KEEL EESTI KEEL MUUSIKA EESTI KEEL VENE KEEL MATEM BIOLOOGIA INGLISE KEEL
8.55-9.40 EESTI KEEL EESTI KEEL INGLISE KEEL MATEM MATEM EESTI KEEL GEOGRAAFIA AJALUGU MUUSIKA
9.50-10.35 MATEM MATEM MUUSIKA KIRJANDUS INGLISE KEEL EESTI KEEL VENE KEEL MATEM GEOGRAAFIA
10.55-11.40 KÄELINE LOODUSÕP EESTI KEEL EESTI KEEL VENE KEEL MATEM MUUSIKA GEOGRAAFIA EESTI KEEL
PP õp SILJA 12.00-12.45 KÄELINE ARVUTI  T TÖÖ MUUSIKA INIMESEÕP VENE KEEL MATEM
PP õp TRIINU 12.55-13.40 KUNSTIRING KUNSTIRING KUNSTIRING KUNSTIRING KUNSTIRING KUNSTIRING KUNSTIRING FÜÜSIKA VENE KEEL
PP õp LY 13.50-14.35 ÜHISKOND
14.45-15.30
REEDE 8.00-8.45 EESTI KEEL EESTI KEEL KÄELINE KUNST MATEM LOODUSÕP VENE KEEL KIRJANDUS INGLISE KEEL
8.55-9.40 EESTI KEEL MATEM EESTI KEEL EESTI KEEL LOODUSÕP KIRJANDUS INGLISE KEEL ÜHISKOND MATEM
9.50-10.35 LOODUSÕP LOODUSÕP MATEM KIRJANDUS MATEM INGLISE KEEL AJALUGU EESTI KEEL BIOLOGIA
10.55-11.40 KÄELINE KÄELINE LOODUSÕP INGLISE KEEL KIRJANDUS KUNSTIÕP AJALUGU MATEM KARJÄÄRIÕP
PP õp TRIINU 12.00-12.45 TANTSURING TANTSURING TANTSURING MATEM INGLISE KEEL AJALUGU MATEM KUNST KIRJANDUS
PP õp LY 12.55-13.40 ROBOOTIKA ROBOOTIKA ROBOOTIKA ÜHISKOND KIRJANDUS INGLISE KEEL
13.50-14.35 ROBOOTIKA ROBOOTIKA ROBOOTIKA ROBOOTIKA ROBOOTIKA ROBOOTIKA ROBOOTIKA
14.45-15.30
 

2021/22 õa kolmas trimester: 19.03-13.06

Viimati uuendatud lehekülge: 25-05-2022 11:47.