20. aprillil toimus esimene Simuna Kooli maratoni jooks. 

1.-5. klassi õpilased jooksid 5000 meetrit. Iga võistkonna liige jooksis teatejooksu põhimõttel ühe ringi korraga.
Võistkond läbis 24 ringi. 
Nii kogunes 5760 meetrit. Kiireim võistkond läbis distantsi ajaga 21.31.79. 
Võidutiim: Mattias Ojasaar, Aliise Kull, Martha Kristiine Rüntü, Rainer Sokk, Laura Pall, Martti Keinanen, Karin Linnas, Ketlin Toming, Caroliina Mattisen, Ron Aaron Tikka, Helena Üidik, Iti Lota Maasik

6.-9. klassi õpilased läbisid 42240 meetrit 330 meetrisel ringil. Joosti teatejooksu põhimõttel
1 ring korraga ja nii võistkonna peale 128 ringi. 
Maraton läbiti ajaga 2.33.48.  
Võidutiim: Remo Ojaste, Angelica Brauer, Kristjan Jaago, Andry Pent, Helari Vill, Katre Linnas, Karel Nõmmiste, Joonas Palmisto, Kairo Vaarik, Tony Priks, Birgit Toming, Gerdda Kägu.

Kõik jooksjad olid väga-väga tublid, et raske katsumuse vastu pidasid!

Maraton20.04.18




21. aprillil osalesid meie kooli õpilased  Ahtmes toimunud Eesti Meistrivõistlustel vaba- ja naistemaadluses õpilastele.

Jonete Visnapuu  II koht
Remo Ojaste I koht
Joel Visnapuu II koht
Kristjan Jaago III koht 


 


 

 

14. aprillil osalesid meie kooli õpilased kreeka-rooma maadluse võistlusel "Vändra Lahtine Matt"

 

Jonete Visnapuu II koht
Kristjan Jaago III koht
Joel Visnapuu III koht

 


 



11. aprillil toimus Simunas kihelkonnakoolide rahvastepalli võistlus.
 

1.-5 kl segavõistkond: 
I koht Laekvere 
II koht Rakke 
III koht Muuga 
IV koht Simuna

 

6.-9. kl tüdrukud: 
I koht Laekvere 
II koht Rakke 
III koht Muuga 
IV koht Simuna

 

rahvastepall

 


 

 

7. aprillil osalesid meie kooli õpilased Maiasmoka sumoturniiril, kus selgusid Lääne-Virumaa meistrid: 

Kadettide vanuserühm
Kristjan Jaago I koht
Joel Visnapuu II koht

 

Juuniorid
Jonete Visnapuu I koht
Jonete Visnapuu II koht absoluutkaal


 maadlus7.04.18

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi


31.03 -1.04 osalesid meie kooli õpilased Tallinnas Saku Suurhallis toimunud 
rahvusvahelisel maadluse suurturniiril Tallinn Open:

 


kreeka-rooma maadluses 
Remo Ojaste 2. koht
 

 

vabamaadluses

Remo Ojaste 8. koht
Kristjan Jaago 12. koht

naistemaadluses 
Jonete Visnapuu 11. koht


 


 

 

2. aprillil toimunud Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtistel kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: 

60 m jooks: Siret Kaasik VI koht; Renita Priks I koht; Kaarel Gustav Põldmaa VIII koht; Joosep Viiksaar XIV koht
60 m tõkkejooks: Siret Kaasik I koht; Renita Priks II koht; Joosep Viiksaar XV koht
kuulitõuge: Siret Kaasik II koht; Renita Priks III koht; Kaarel Gustav Põldmaa XI koht; Joosep Viiksaar XIV koht
kõrgushüpe: Siret Kaasik II koht; Renita Priks IV koht; Kaarel Gustav Põldmaa VI koht; Joosep Viiksaar X koht 




27. märtsil Tamsalus toimunud Lääne-Virumaa noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel saavutas 

Maris Nõmmiste IV koha
Simuna Kool põhikoolide arvestuses III koha


 

28. märtsil TV 10 Olümpiastarti Lääne-Viru lll etapil saavutasid:

kõrgushüppes Renita Priks 4. koha, Katre Linnas 5. koha
kaugushüppes Katre Linnas 4. koha Renita Priks 6. koha

 

 


 

 

Joonas Palmisto 2018. aasta autospordi talvine hooaeg on nüüd läbi. Joonas võttis osa 16 võistlusest, millest ainult neljal korral jäi poodiumilt välja. Rakvere valla lahtistel meistrivõistlustel osales Joonas nii noorte kui esiveoliste klassis, 

saavutades noortes II ja esiveos III koht. Seega tõi ta koju 13 poodiumikohta: neli I kohta, viis II kohta ja neli III kohta.
Suurim saavutus oli Eesti Karikavõistlustel jäärajasõidus, kus Joonas saavutas kahel etapil
noorte klassis esikoha ja nelja etapi kokkuvõttes tuli ta esimeseks. 

Hooaja eesmärk sai täidetud. Eelmisel aastal oli Joonas EKV jäärajasõidus noorte klassis kokkuvõttes teine, sellel aastal aga ESIMENE.

Joonas2018

Foto: Joonas Palmisto

 


24. märtsil Luunjas toimunud Jaan Jaago Mälestusvõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses
saavutasid meie õpilased järgmised kohad: 

Jonete Visnapuu I koht
Remo Ojaste I koht
Joel Visnapuu II koht
Kristjan Jaago III koht

maadlus24.03.13

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi



17. märtsil Paikusel toimunud kadettide vanuserühma Eesti Meistrivõistlustel kreeka-rooma, vabamaadluses ja  

naistemaadluses saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:  

Naistemaadlus
Jonete Visnapuu I koht   

Kreeka-rooma maadlus
Remo Ojaste II koht
Kristjan Jaago III koht
Joel Visnapuu VI koht

Vabamaadlus 
Remo Ojaste III koht
Kristjan Jaago III koht
Joel Visnapuu VI koht


maadlus 17.03.18

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi



Nädalavahetusel toimunud Eesti U14 ja U16 talvistel meistrivõistlustel saavutasid meie õpilased järgmised kohad:


60 m jooks: Katre Linnas 7. koht
kaugushüpe: Renita Priks 14. koht
kõrgushüpe: Katre Linnas 12. koht; Renita Priks 20. koht.
200 m jooks: Katre Linnas 8. koht; Renita Priks 26. koht.
4 x 200 m teatejooksus saavutasid tüdrukud ViKe kergejõustiku klubi võistkonnaga 9. koha




Lääne-Virumaa 2018. a talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Kert Karm I koht
Aliise Kull I koht
Keiti Kõiv II koht
Siret Kaasik II koht
Merit Nõmmiste III koht
Joosep Viiksaar VII koht

kergejõustik15.03.18

 

 



10. märtsil Leedus toimunud Visaginase maadlusvõistlusel saavutas  

Remo Ojaste III koha   

Samal päeval Põlvas toimunud maadlussarja Nublust Nabini 3. etapil vabamaadluses saavutasid

Jonete Visnapuu I koha
Kristjan Jaago II koha 
Joel Visnapuu III koha
Kristo Ojaste VII koha

  

Remomärts18

 

maadlusmärts18

Fotod: Väike-Maarja RSK maadlusklubi

 


 

 

8. märtsil toimunud Lääne-Viru noorte 2018. a talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid meie õpilased järgmised kohad:

Kaugushüpe:

Merit Nõmmiste III koht
Aliise Kull III koht
Kert Karm IV koht
Keiti Kõiv V koht
Mattias Ojasaar V koht

Kõrgushüpe: 

Kert Karm II koht
Merit Nõmmiste II koht 
Aliise Kull II koht
Mattias Ojasaar III koht
Keiti Kõiv III koht
Heleri Pent IV koht
Karin Linnas VI koht

Kuulitõuge: 

Heleri Pent II koht
Aliise Kull III koht
Kert Karm VI koht

60 meetri tõkkejooks:

Aliise Kull I koht
Kert Karm I koht
Merit Nõmmiste III-IV koht
Annaliisa Hiietamm IV koht
Heleri Pent V koht
Mattias Ojasaar VI koht

60 meetri jooks: 

Aliise Kull III koht
Annaliisa Hiietamm IV koht
Keiti Kõiv V koht
Merit Nõmmiste VI koht
Kert Karm VI koht

 

 


 


6. märtsil toimunud Rakvere kiirjooksupäeval saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Katre Linnas I koht
Renita Priks IV koht

Kristina Kaasik VI koht




3. märtsil Kohtla-Järvel toimunud Laste Karikavõistlustel vabamaadluses saavutas 
 

Kristo Ojaste 7. koha




3. märtsil Jõhvi Cup võistlusel saavutas Renita Priks

kaugushüppes II koha
kõrgushüppes II koha
200 m jooksus II koha



Väike-Maarja valla aasta sportlikum neiu on meie kooli õpilane

Jonete Visnapuu.

PALJU ÕNNE!

Jonete aastasportlane18

                                                                                                           Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi



11. veebruaril Jõgeval toimunud Eesti Laste Meistrivõistlustel Sumos saavutas

Kristo Ojaste 2. koha

 


maadlus1 11.02.

                                                                                                       Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi

 



6. veebruaril toimunud Lääne-Virumaa noorte talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas Siret Kaasik


kuulitõukes III koha
kõrgushüppes IV koha
60 m tõkkejooksus VI koha

 

 


 


3. veebruaril Tapal toimunud kreeka-rooma maadluse Eesti Meistrivõistlustel õpilastele 
saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:  

                                                                                      Remo Ojaste I koht
                                                                                     Kristjan Jaago II koht
                                                                                Joel Henry Visnapuu III koht  

                                                                                           

                                      Samal päeval Viljandis toimunud Laste Karikavõistlusel vabamaadluses saavutas 


                                                                                       Kristo Ojaste V koha 

                                                                                       

  


 

27.-28. jaanuaril toimus Põltsamaal Maalehe auhinnaturniir.
Vabamaadluses saavutasid meie kooli õpilased järgnevad kohad:

Jonete Visnapuu 2. koht
Remo Ojaste 1. koht
Kristjan Jaago 3. koht
Joel Henry Visnapuu 3. koht

 

maadlus jaan18

Foto: Väike-Maarja RSK Maadlusklubi



12. jaanuaril toimunud Lääne-Virumaa mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutasid 

Renita Priks II koha
Katre Linnas III koha 

 

Renita ja Katre 12.01.18

 



7. detsembril toimunud "Eesti Autospordi Tähed 2017" galal Saku Suurhallis autasustati meie kooli õpilast

Joonas Palmisto't 

kes saavutas Eesti Karikasarjas Jäärajasõidus noorte klassis 2. koha.


Joonas

 Foto: Delfisport

 


 

Eesti Olümpiakomitee korraldas teisipäeval Tallinnas Hilton hotelli konverentsikeskuses tänuvastuvõtu sportlastele, kes võitsid 2017. aaasta teisel poolaastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid. Nende seas oli ka meie kooli õpilane 

Jonete Visnapuu

 

Jonete vastuvõtul

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi

 


 

5. detsembril TV-10 olümpiastarti Lääne-Virumaa osavõistlusel saavutasid 60 m jooksus 

                                                                                   Katre Linnas 2. koha 
                                                                                    Renita Priks 5. koha
                                                                Kuulitõukes Katre Linnas 8. koha

 

 


 

2. detsembril Tapal toimunud Lääne-Virumaa Meistrivõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses saavutasid meie õpilased järgmised kohad:

Joel Henry Visnapuu     1. koht   

Kristjan Jaago             1. koht

Remo Ojaste               3. koht

Kristo Ojaste                6. koht 

Jonete Visnapuu         2. koht



25. novembril Ahtmes toimunud Eesti Meistrivõistlustel vabamaadluses saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:  

Remo Ojaste 1. koht
Kristjan Jaago 3. koht
Joel Henry Visnapuu 7. koht  

Naistemaadlus:  

Jonete Visnapuu 5. koht


Maadlus 26.11

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi

 


 

 

22. novembril toimunud Rakvere Spordikooli kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Keiti Kõiv 1. koht nii 60 m jooksus, kui ka 60 m tõkkejooksus.
Merit Nõmmiste 2. koht 60 m tõkkejooksus.
Kert Karm 3. koht 60 m tõkkejooksus. 
Aliise Kull 3. koht 60 m jooksus.

 


17. novembril Jõgeval toimunud Vooremaa auhinnavõistlustel noortele kreeka-rooma maadluses saavutasid meie õpilased järgmised kohad:

Remo Ojaste 2. koht
Kristjan Jaago 3. koht
Joel Henry Visnapuu 4. koht
Kristo Ojaste 13. koht

 

maadlus 19.nov

 Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi



12. novembril Rakkes toimunud "Nublust Nabiks" finaaletapil vabamaadluses saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:

Jonete Visnapuu 1. koht
Remo Ojaste 2. koht
Kristjan Jaago 5. koht
Kenno Kõiv 7. koht

Joel Henry Visnapuu 12. koht

Võistlussarjas osales kokku ligi 200 noorsportlast ja üldkokkuvõttes parimale 13 maadlejale anti karikas. Karika saajate hulgas oli ka Jonete Visnapuu.

 

Maadlejad 13.11.17

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi

 



4 .novembril Kallaveres toimunud A. Abergi Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutasid:

Remo Ojaste I koha 

Kristjan Jaago III koha

 

maadlejad

 

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi


 

27. oktoobril Lätis Balvis toimunud noorte kreeka-rooma maadlusvõistlusel saavutasid: 

Kristjan Jaago III koha
Remo Ojaste III koha

 



Varssavis noorsoo SUMO EM-il saavutas Jonete Visnapuu kadettide (U16) arvestuses III koha.

 

Jonete

 

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi



7. okt 2017 Türi Spordiklubide Liidu auhinnaturniiril vaba- ja naistemaadluses saavutasid meie õpilased järgmised kohad:

  Kristjan Jaago I koht
Remo Ojaste I koht

    Jonete Visnapuu I koht


maadlus

 

Foto: V?ike-Maarja RSK maadlusklubi


                                 

Simuna kihelkonnakoolide sügiskrossil Rakkes olid meie kooli õpilased väga tublid:

                                              1. koht - Mattias Ojasaar, Kristina Kaasik, Kaarel Gustav Põldmaa, Remo Ojaste;
                                              2. koht - Merit Nõmmiste, Renita Priks, Maris Nõmmiste;
                                              3. koht - Keiti Kõiv, Hanna Mälton, Gaidre Kägu, Kristjan Jaago;
                                              4. koht - Gerdda Kägu, Birgit Toming, Kelly Prinken;
                                              5. koht - Jonete Visnapuu;
                                              6. koht - Siret Kaasik, Joosep Viiksaar, Kustav Kundla


                                                                          

Rakke jooksukross17

 

 

 


 

Lääne-Viru algklasside 2017. aasta kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie õpilased järgmised kohad:

Gerdda Kägu 60 m I koht, kaugushüpe II koht
Kaarel Gustav Põldmaa 400 m III koht
Mattias Ojasaar 400 m V koht
Merit Nõmmiste pallivise VI koht

Koolide kokkuvõttes saavutas Simuna Kool VI koha.

 

 

2017/18 õa kolmas trimester: 2.03- 4.06

Viimati uuendatud lehekülge: 21-04-2018 18:04.
Meil on lehel 22 külalist online