3. novembril toimunud Noorte seeriavõistlusel Nublust Nabiks
saavutas Jonete Visnapuu 1. koha. Teda autasustati ka 5. etapi karikaga.




3. novembril Kallaveres toimunud Aleksander Abergi Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses

saavutas Joel Henry Visnapuu 3. koha. 

 


 

26.-28. oktoobril toimusid Rakveres noorte Euroopa meistrivõistlused sumos, kus osalesid ka meie kooli õpilased. 
Kristjan Jaago
 saavutas kuni 14 aastaste seas 5. koha  
Jonete Visnapuu kuni 16 aastaste seas 5. koha ja kuni 18 aastaste seas 3. koha. 

 

Jonete 26. okt 18

Foto: Riina Visnapuu

 


 

 

13. oktoobril osalesid Joel ja Jonete Visnapuu Tapal maadluspäeval. 
Mõlemad saavutasid 1. koha. 


 


 

 

Laupäeval, 6. oktoobril osalesid meie kooli õpilased Türil toimunud Järvamaa lahtistel Meistrivõistlustel vabamaadluses: 

Joel Visnapuu 2. koht 

Jonete Visnapuu 2. koht 



21. septembril Lihulas toimunud G. Vahari Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutasid 

Kristjan Jaago II ja Joel Visnapuu III koha.




26. ja 27. septembril toimunud rahvajooksu tulemused:


1.-4. klassi poisid
1. Kert Karm
2. Mattias Ojasaar
3. Markus Lainemaa

1.-4. klassi tüdrukud
1. Keiti Kõiv
2. Merit Nõmmiste
3. Aliise Kull.

5.-9. kl tüdrukud
1. Renita Priks
2. Kelli Loorits
3. Jonete Visnapuu

5.-9. klassi poisid
1. Karel Nõmmiste.
2. Kaarel Gustav Põldmaa
3. Reno Tikka

rahvajooks väike

 


 

25. septembril toimunud Väike-Maarja valla koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis
saavutasid nooremad jalkapoisid 4. ja vanemad 5. koha.

Noored ehk Simuna I olid: Kaarel Gustav Põldmaa, Henry Hiire, Kristjan Jaago,
Helari Vill, Andry Pent, Joel Henry Visnapuu ja Argo Larionov.

Vanemad ehk Simuna II olid: Andro Turu, Rando Linnas, Joonas Palmisto,
Rasmus Kaasik, Kustav Kundla, Tony Priks ja Karl Sokk.

Jalka 25.09.2018

  



23. septembril osalesid meie kooli õpilased Rakveres Eesti Meistrivõistlustel Sumos. 

Jonete Visnapuu 1. koht 16 aastased
2. koht 16 aastased absoluutkaal 
1. koht 18 aastased

Kristjan Jaago 2. koht 14 aastased

Joel Henry Visnapuu 3. koht 14 aastased

42490475 1909199069162294 2377596339178438656 n

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi 

 


              21. septembril Rakkes toimunud kihelkonnakoolide sügiskrossil saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:  

Kert Karm ja Kaarel Gustav Põldmaa 1. koht;
Keiti Kõiv, Renita Priks ja Kristina Kaasik 2. koht;

Aliise Kull, Katre Linnas ja Jonete Visnapuu 3. koht;
Merit Nõmmiste 4. koht;
Kustav Kundla 5. koht;
Mattias Ojasaar ja Ronald Priks 6. koht.


 
18. septembril toimunud Lääne-Viru maakonna 2018. aasta kergejõustiku mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutasid 
Renita Priks 2. koha ja Katre Linnas 3. koha. 

18.09.18 - sport

 


 Lääne-Viru algklasside 2018. a kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad:


Merit Nõmmiste palliviskes 3. koht, kaugushüppes 4. koht
Keiti Kõiv 400 m jooksus 4. koht
Siret Kaasik palliviskes 6. koht

 

2018/19 õa esimene trimester: 1.09-25.11

Viimati uuendatud lehekülge: 16-11-2018 17:30.