PostHeaderIcon 2000-2009

2000

Maiu Goldberg

Kertu Linroos

Rain Proosa

Silver Sillamaa

Kairi Vahemaa

Klassijuhataja: Elle Alber


2001

Krista Heinsalu

Signe Kadastik

Juta Kiisk

Danel Komp

Ats Kruusamägi

Liis Lepanurm

Piret Maidla

Ivika Plaks

Merly Raudla

Jaanika Sepp

Maarja Sillamaa

Klassijuhataja: Maie Ojasaar


2002

Riin Ahlberg

Maret Alber

Kaia Jaaniste

Urmet Kesküla

Madis Kolpakov

Raido Konts

Hanna Kuldsaar

Argo Mitt

Madis Ohno

Veljo Puusep

Robert Rajaste

Reelika Sepp

Mikk Talja

Rainis Uussalu

Klassijuhataja: Krista Ustav

 

2003

Aime Alber

Ain Alton

Helen Hiietamm

Immo-Immanoel Jaaniste

Sigmar Kadastik

Aleksander Karmaz

Liis Kolpakov

Maris Kukk

Edgar Kuldsaar

Janno Leemets

Janar Liivak

Villem Linroos

Vootele Linroos

Marge Martõnova

Anneliis Muga

Jaanika Ohno

Ange Preem

Alo Põldmaa

Sander Sepp

Agur Siim

Martti Talja

Erle Tälli

Janar Vaarik

Mivort Vaiga

Klassijuhataja: Olga Haiba


2004

Jaana Ahlberg

Cäroli Goldberg

Taivo Lainemaa

Rando Lattik

Leana Lepner

Rein Miller

Raili Plaks

Priidik Preem

Raivo Pruul

Kaire Põldmaa

Jaan Raimla

Kelly Raik

Kristi Ramot

Madis Sillamaa

Mariann Sirgmets

Klassijuhataja: Eve Põldmaa


2005

Margit Goldberg

Kätlin Hiietamm

Karlis Karm

Georg Karmaz

Grete Karmaz

Siim Kolpakov

Kati Kruut

Silvar Konts

Kärt Lainemaa

Kristi Lattik

Kristina Leppik

Mariliis Martõnova

Anneli Pall

Janek Pall

Tuuli Pruul

Mariliis Põldmaa

Talvi Reinup

Kajar Silm

Õilme Toots

Klassijuhataja: Elle Alber

 

2006

Jaan Ahlberg

Kristjan Hiire

Annika Jaanimägi

Merit Karm

Ly Kolpakov

Anne Kukner

Mihkel Kundla

Margus Mitt

Madis Pruul

Keiry Raik

Kersti Saega

Taavi Sarnet

Merli Saul

Hans Sepp

Marit Sirgmets

Klassijuhataja: Maie Ojasaar


2007

Liis Danilas

Kristjan Kaasik

Caroly Kasemets

Argo Konts

Eimar Kuusemäe

Jakob Linroos

Andre Niit

Virge Pent

Merike Puusep

Angela Sahk

Tiina Siim

Kätlin Sinimets

Priidu Tilk

Klassijuhataja: Liivika Harjo

 

2008

Kersti Kikerpuu

Mari-Ann Kundla

Kristjan Läll

Jekaterina Maasi

Veronika Pajula

Maarja Puusep

Kelly Põldra

Priit Raimla

Mari-Liis Rivimets

Erle Viltre

Klassijuhataja: Tauno Ojasaar


2009

Rein Ahlberg

Eneken Hiire

Hendrik Kull

Martin Kuusemäe

Kerli Lattik

Annika Liivak

Jane Lilleorg

Raimo Lilleorg

Siim Niinelaid

Egle Pent

Ronald Proosa

Margit Rajandu

Taavi Siim

Kristi Vorontsov

Klassijuhataja: Hillar Kasu