11. aprillil toimus Simunas kihelkonnakoolide rahvastepalli võistlus. 
1.-5. kl segavõistkond: 
I koht Laekvere 
II koht Rakke 
III koht Muuga 
IV koht Simuna

6.-9. kl tüdrukud: 
I koht Laekvere 
II koht Rakke 
III koht Muuga 
IV koht Simuna

 

rahvastepall

 

Head Simuna Kooli õpilased, lapsevanemad, õpetajad, töötajad!

22. aprill on erakorraline koolipäev.

Koolibuss sõidab alljärgneva graafiku alusel:

 Simuna bussijaam                7:35 
 Määri                                 7:45 
 Avanduse                           7:50 
Simuna Kool                       7:55 
Liivaküla                            7:57 
Kurtna                               8:00
 Võivere                               8:03 
Hirla                                   8.06 
 Orguse                                8:15 
Simuna Kool                         8:25

1.- 5. klassi õpilased sõidavad kell 8.40 Väike-Maarjasse, buss väljub Simuna spordihoone eest.

6.- 9. klassi õpilased sõidavad   kell 9.10 Väike- Maarjasse, buss väljub Simuna spordihoone eest.

Salla ja Käru lapsed saavad kohale alljärgneva graafiku alusel

Buss väljub:

 kell 8.15 Salla

 kell 8.20 Käru

         kell 8.40 Simuna PK

Kell 10.00 toimub Väike- Maarjas põnev kohtumine Eesti olümpiavõitjate ja teiste kuulsate sportlastega. Pärast seda tervislik toiduamps.

Kell 12.00 toimub Georg Lurihci ausamba pidulik avamine Väike- Maarja keskväljakul.

Umbes kella ühe paiku toovad bussid lapsed koju.

22. aprilli eest saavad õpilased 5. juuni vabaks!

 

7. aprillil osalesid meie kooli õpilased Maiasmoka sumoturniiril, kus selgusid Lääne-Virumaa meistrid: 

Kadettide vanuserühm
Kristjan Jaago I koht
Joel Visnapuu II koht

Juuniorid
Jonete Visnapuu I koht
Jonete Visnapuu II koht absoluutkaal

PALJU ÕNNE!  

 

maadlus7.04.18

Foto: Väike-Maarja RSK maadlusklubi

 

 

31.03 -1.04 osalesid meie kooli õpilased Tallinnas Saku Suurhallis toimunud
rahvusvahelisel maadluse suurturniiril Tallinn Open:


kreeka-rooma maadluses 
Remo Ojaste 2. koht
 

vabamaadluses

Remo Ojaste 8. koht
Kristjan Jaago 12. koht

naistemaadluses 
Jonete Visnapuu 11. koht

PALJU ÕNNE!

 


2. aprillil toimunud Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtistel kergejõustikuvõistlustel saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: 

60 m jooks: Siret Kaasik VI koht; Renita Priks I koht; Kaarel Gustav Põldmaa VIII koht; Joosep Viiksaar XIV koht
60 m tõkkejooks: Siret Kaasik I koht; Renita Priks II koht; Joosep Viiksaar XV koht
kuulitõuge: Siret Kaasik II koht; Renita Priks III koht; Kaarel Gustav Põldmaa XI koht; Joosep Viiksaar XIV koht
kõrgushüpe: Siret Kaasik II koht; Renita Priks IV koht; Kaarel Gustav Põldmaa VI koht; Joosep Viiksaar X koht 


PALJU ÕNNE!

 

 

27. märtsil Tamsalus toimunud Lääne-Virumaa noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel saavutas

Maris Nõmmiste IV koha
Simuna Kool põhikoolide arvestuses III koha

PALJU ÕNNE!

 

Diplomid2.04

 

2017/18 õa kolmas trimester: 2.03- 4.06

Viimati uuendatud lehekülge: 21-04-2018 18:04.
Meil on lehel 24 külalist online